Jarka

S jógou jsem se poprvé seznámila v roce 2000 přes svoji kamarádku v Sivananda Yoga centru v New Yorku. Velmi inspirativní a hluboké bylo pro mě pak období, kdy jsem v letech 2003-7 navštěvovala Nicole´s Yoga Center v Garwoodu, New Jersey, vedený bývalou francouzskou baletkou a tanečnicí Nicole Mode. Zde jsem praktikovala především Hatha  a Ashtanga jógu, a poprvé se seznámila s Kundaliní jógou. V tomto centru jsem též získala první certifikát učitele jógy. Když jsem se v roce 2008 vrátila zpět do ČR, začala jsem vést lekce jógy v malých skupinkách v Tišnově. V roce 2014 jsem nastoupila do tréninku učitelů Kundaliní jógy. A proč mě zaujala právě tato jóga? Protože se skládá z vybraných druhů jógových technik a právě tato kombinace se mi líbila. Postupem času přicházím na to, že je dobré se opět vrátit zpět k detailům a do větší hloubky k protahování v jógových pozicích - asánách, proto moje hodiny budou kombinací různých technik dle mých vnitřních pocitů, na čem je potřeba v daný okamžik pracovat.  A co je mým životním cílem? Mým životním cílem je být sama sebou, uzemněná, fyzicky  a duševně zdravá a propojená se svým vyšším já se schopností prožívat radost ze života v přítomném okamžiku.

Pokud Vám moje povídání v nějakém okamžiku vnitřně zarezonovalo, přijďte si tuto jógu vyzkoušet.  

Naše studio též spolupracuje s paní Danou Hájkovou, které bych chtěla osobně ze srdce poděkovat za její vedení, díky kterému si uvědomuji, jak důležité je dovolit si žít svůj život podle svých pocitů. Více informací na www.terranovaincognita.cz

Jsem též nezávislou lektorkou angličtiny pro děti Helen Doron, více informací na www.helendoron.cz , a lektorkou angličtiny pro dospělé.