Lekce 

Cvičíme v příjemném prostředí v malých skupinách. Lekce trvá 120 minut. Běžná lekce se skládá z rozcvičení a krije, což je soubor cviků určený k harmonizaci těla. Každá krije dále pracuje na vybrané oblasti, kde působí více do hloubky - může se zaměřovat na některou z čaker, posilovat imunitní či nervový systém, otevírat srdeční centrum, léčit bolesti spojené se vztahy, podporovat trávicí systém, rovnat záda, energetizovat páteř, či uvolňovat stres. Máme k dispozici tisíce různých krijí, které mají prokazatelné účinky. Součástí každé hodiny je také relaxace a meditace.

Meditace může být tichá, dechová nebo s mantrou, která se recituje nebo zpívá.

Po každé lekci je Vám k dispozici jogínský čaj.

Zahajujeme v týdnu od 11.9. 2017 a nabízíme až 3 zkušební hodiny.

Prosím informujte nás VŽDY o tom, zda máte nějaké zdravotní potíže.

Rozpis pravidelných lekcí


Pondělí - JÓGA

Jarka Paruchová

19.00 - 21.00 hod

Úterý - Kundaliní jóga

Lenka Medková

19.00 - 21.00 hod

Středa - JÓGA

Jarka Paruchová

18.30 - 20.30 hod

 

Čtvrtek - Kundaliní jóga

Lenka Medková

19.15 - 21.15 hod

Ceník naleznete zde ...........    CENÍK


❈ Co s sebou 

Chtěly bychom, abyste si lekci co nejvíce užili a měli z ní prospěch, proto doporučujeme vzít si s sebou na lekci jógovou podložku, vhodné pohodlné oblečení na cvičení, nejlépe bílé barvy, láhev s vodou a pokrývku hlavy (šátek) k meditaci. Ostatní máte k dispozici ve studiu.

 

❈ Náhradní hodiny

Pokud nebudete moci jeden týden přijít nebo onemocníte, můžete si nahradit hodinu v termínu, který si předem dohodnete se svojí lektorkou. Náhradní hodiny se dají čerpat během celého školního roku až do konce června.